/
EN
/
TR
Sezon Turları

Tur programını incelemek için lütfen aşağıdaki acente linklerini tıklayınız.

Detaylı bilgi için 0532 283 37 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Acente                       Tarih              Konaklanan Yerler                                                 Havayolu    Oteller

Dünya Değişmeden    12-22 Ekim   Pekin-Luoyang-Xi'an-Yangshuo-Longji-Şanghay    Aeroflot        4-5*      Fiyat: USD 2900 

*31 Mayıs 2017 tarihine kadar USD 150 indirim  *Gün içinde yapılan tüm ekstra turlar dahil

 

 

Notlar:

1- Açıklanan tarihlerde, uçak kalkış saatleri baz alınmıştır. Örneğin İstanbul-Pekin THY uçuşları saat 00:00'dan sonra olduğundan, gidiş günleri için havalimanı buluşma tarihleri bir gün önceki tarih olacaktır. Örneğin: 18-25 Nisan turunun havaalanı buluşma günü 17 Nisan olacaktır.

2- Fiyatlar seyahat acentelerinin insiyatifinde olup, sitemizde gördüğünüz fiyatlar ilgili acenteler tarafından değiştirilebilir. Bu nedenle bağlantının tıklanarak fiyat ve program detaylarının kontrol edilmesi gerekmektedir.

3- Kalan yer sayısı ya da turun halen satışta olup olmadığı bilgisi de nihai olarak ilgili acente sayfasından kontrol edilmelidir.

4- Çin Turu Rehberlik Hizmetleri yayınladığı turların rehberlik hizmetlerinden sorumlu olup, acente ile yolcu arasında olabilecek maddi ya da manevi herhangi bir anlaşmazlık konusunda sorumluluk sahibi değildir.

Herkes İçin Çin Tarihi
AYLIK BÜLTENE
ÜYE OLUN
E-mail adresinizi göndererek, aylık bültenimize üye olabilirsiniz.
E-Mail:
Copyright CinTuru.com 2011